Curaprox Diş Fırçası

Curaprox Diş Fırçası

0 124 views

Curaprox Diş Fırçasıcuraprox-5460-dis-fircasi-88-98-B

İnternet üzerinden son zamanlarda en çok sipariş edilen Curaprox diş fırçası donanımlı ve sağlıklı ağız bakım ürünlerinden biri olarak günümüzde tavsiye edilmektedir. Etkili ve nazik bir temizleme yüzeyi oluşturan bu ürün ayrıca özel bir tasarıma sahiptir. Bunun yanında 10 kat artırılmış ince kılları sayesinde diş ve diş etlerinin en zor ulaşılan kısımlarına bile rahatlıkla erişmektedir.

Çok güzel bir diş fırçalama olanağı sağlayan bu ürün diş ve diş telleri üzerinde de parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır. Fırçanın ıslanan kılları orijinal görünümünü ilk gün ki gibi koruyabilmektedir. Bu özelliği sayesinde diş ve diş etlerini incitmez ve derinlemesine bir temizlik sağlar. Ultra ince liflerin kullanıldığı Curaprox diş fırçası sayesinde ulaşılması zor görünen tüm bölgelerin tam temizliği sağlanabilmektedir. Yumuşak ve patentli kılları diş etinize küçük bir basınç uyguladığı için diş etleri zarar görmeden temizlenebilmektedir. Bu özelliği sayesinde de plakların temizlenmesi daha kolay bir şekilde yapılabilir. Ayrıca yoğun ve nazik bir temizlik imkânı sağlayan bu ürün, ilk fırçalamadan itibaren oluşturduğu temizlik yüzeyi ile son derece rahatlık verir. Ağzınızın da kusursuz ve yumuşak bir şekilde temizlenmesini sağlayan Curaprox diş fırçası ile sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz.

Özellikleri: Bu diş fırçasında 10 kat daha fazla kıl bulunuyor. Bu durumda da 10 kat daha temizlik sağlayabilmektedir. Ürünü kullandıktan sonra temizlik hissini tam olarak yaşayabiliyor ve patentli kılları sayesinde de etkili bir bakım yapabiliyorsunuz. Ürünün kafa yapısı da ağızda en zor yüzeylere ulaşabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında kıl yüzeyleri yuvarlatıldığı için diş ve diş etlerine zarar vermemektedir. Curaprox diş fırçaları ayrıca yüksek kalite standartlarında İsviçre’de üretilmektedir. Tüm dünyada özellikle de hassas dişler için, uzman doktorlar tarafından tavsiye edilerek siz tüketicilere sunulmaktadır. Ultra yumuşak olma özelliği sayesinde çok güzel bir temizlik sunar ve daha sağlıklı ve beyaz dişlere ulaşmanızı da beraberinde getirir. Sizler de çok yumuşak olan bu diş fırçasını kullanarak derinlemesine bir diş ve diş eti temizliği sağlayabilirsiniz.

 

 

SIMILAR ARTICLES

0 71 views

0 183 views

NO COMMENTS

Leave a Reply