Ecem Uzgör Eleştirileri Böyle Yanıtladı

Ecem Uzgör Eleştirileri Böyle Yanıtladı

0 51 views

Kurban Bayramı sebebiyle Yalova’da ikamet eden ailesini ziyaret eden 26 yaşındaki Uzgör, gazetecilere yapmış olduğu açıklamada, 8 senedir İngiltere’de yaşadığını ve 5 senedir da ustalaşmış anlamda modellik yaptığını söylemiş oldu.

Ecem Uzgör, Almanya’da meydana gelen Top Model of the World 2016’nın “modellik yarışması” bulunduğunun altını çizerek, şöyleki konuştu:

“Yarışma birkaç hafta ilkin yapılmış oldu. Açıkçası oldukca şaşırdım. Her şey aniden gelişti. Toplumsal medya kullanıcıları taçlı fotoğrafımı görünce beni Türkiye güzeli zannettiler. Oysa ben Türkiye’yi modellik yarışmasında temsil ettim. İnsanlar beni taçla görmüş olduğu için güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil ettiğimi düşündü. Bir fotoğrafımı koymuştum. Buradan yorumlar almaya başlamıştım. Şu anda yarım dakikada bir bildiri alıyorum. Bilhassa Instagram ve Feysbuk patlamış durumda.”

Uzgör, yorumlara oldukça şaşırdığını ifade ederek, “Güzel olduğumu iddia etmiyorum. Toplumsal medyadaki yorumların adeta patlamasına şaşırdım. Bu durum beni ve ailemi üzdü. Ben müzisyenim. Müziğimi kitlelere ulaştırmak istediğim için açıkçası bu durumu kullanacağım. Yaptığım müzikle gündemde olmak isterim. Şarkıcıyım, kemancıyım. Ek olarak müzik grubumuz var. Grup elemanlarını da ülkemize getirteceğiz. Albüm yapmayı düşünüyoruz.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Toplumsal medyada adına birçok düzmece hesap açıldığını da aktaran Ecem Uzgör, “Twitter hesabım yok. 30 düzmece hesap açılmış. Bunların hepsi yanlış.” ifadesini kullandı.

SIMILAR ARTICLES

0 271 views

0 236 views

NO COMMENTS

Leave a Reply