Emre Karayel Agresif Tavrına Yenik Düştü

Emre Karayel Agresif Tavrına Yenik Düştü

0 100 views

Geçtiğimiz gün Bebek’te meşhur bir mekanda hela sırası beklerken çıkan dövüşte bir iş adamının oğlunu yumruklayan Emre Karayel, gene agresif tavırlarına yenik düştü. İddialara nazaran meşhur oyuncu kavganın peşinden mekandan apar topar firar etti.

Daha ilkin Fırat Tanış’la film setinde yumruk yumruğa kavga eden Emre Karayel, gene uslanmadı. Bir bara eğlenmeye giden Karayel, kavganın çözüm olmadığını bir kez daha görmüş oldu. Bebek’te bir gece kulübünde dostlarıyla eğlenen meşhur oyuncu, mekanın lavabosunda sıra beklerken bir müşteriyle münakaşaya başladı.

Alkolün de etkisiyle sinirlerine hakim olamayan Karayel, müşterinin yüzüne yumruk attı. Vaka sonrası darp etmiş olduğu kişinin eski bir gazeteci ve bir iş adamının oğlu olduğu öğrenildi. Karayel kavganın peşinden kafasını ellerinin arasına alarak bir kenarda oturup ‘Ben iyi mi böyle bir durum yaptım?’ diyerek kendini suçladı. Kendine gelen Karayel, apar topar mekanı terk ederek evinin yolunu tuttu.

Emre Karayel’in bu ilk kavgası değil doğal olarak ki…Meşhur oyuncu 2 yıl ilkin de katılmış olduğu bir doğum günü partisinde meşhur bir iş adamıyla atışmıştı. İş adamının koruması tarafınca burnu kırılan Karayel, aylarca İstanbul gecelerinde boy gösterememişti.

SIMILAR ARTICLES

0 272 views

0 236 views

NO COMMENTS

Leave a Reply