Erkeklerin Kadınlarda Merak Ettiği Şeyler Nelerdir

Erkeklerin Kadınlarda Merak Ettiği Şeyler Nelerdir

0 49 views

erkekler-merak-ediyor

Adamların duygusuz ve düşüncesiz bulunduğunu düşünürken onlara haksızlık ettiğiniz, aklınızdan asla geçti mi? “Hanımefendiler susarak gider” kitabının yazarı Candan Ünal, adamların hanımefendilere sormaktan çekindiği fakat oldukca merak etmiş olduğu mevzuları yazdı. Ne dersiniz, bir ihtimal en kalpsiz adamın bile sizden korkmuş olduğu için soramadığı sorular vardır…

Bir tek uzanmak yerine, birazcık konuşabilir misiniz?

Sevişme esnasında tüm işi adamın yapmasını bekleyerek, yatağa uzanmak yerine, sevdiğiniz erkeği sözlerinizle ve tepkilerinizle destekleyebilirsiniz. Erkekler yaptıklarının tam olarak doğru olup olmadığını bilmedikleri için, bir çok vakit riske girmezler. Sadece sözlerinizle onu doğru yaptıkları mevzusunda teşvik ederseniz, yanlış noktaya baskı yapmaktan yada yanlış tarafa gitmek endişesinden erkekleri kurtarmış olmuş olursunuz.

Kimi zaman seksi başlatabilir misiniz?

Hakikaten ara ara seksi başlatan taraf olmanız oldukca hoşlarına gidiyor. Dokunma, okşama, öpüşme benzer biçimde bir adıma tarak, seksi başlatmanız, erkekleri oldukça tahrik ediyor. Onu istediğiniz, arzuladığınızı ve sevişmekten keyif aldığını gösteriyor.

Bizim için seksi olabilir misiniz?

Eve geldiklerinde seksi bir elbise, bir iç çamaşırı, iç gıcıklayıcı bir parfüm ve makyajla karşılanmayı oldukca istiyorlar. Arada bir onlar için striptiz yada kucak dansı yapmanıza bayılıyorlar. Onlardan ilkin kendiniz için ara sıra bu şekilde sürprizler yapabilir misiniz? Kendinizi bu çekici sürprizlere hazırlamak için cinsellik temalı içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

uyumlu-cift

Fanteziler dünyasını aralayabilir miyiz?

Hanımefendilerin kati ve katı kuralları yüzünden, erkekler fantezilerini paylaşmaktan çekiniyorlar. Bazen bu mevzu hakkında konuşarak, beraber oyun oynamaya yönelebilirsiniz. Sormaya korkan adamlara, ilkin kendi fantezilerinizi anlatarak bir yol açmak da iyi düşünce olacaktır. İşte bu sayede, erkekleri etkilemenin yollarından birini denemiş olmuş olursunuz.

İyiydi, ne demek?

Sevişmeden sonrasında “nasıldı” diye soran bir adama iyiydi dediğinizde, kafasında 700 milyon probleminin daha oluştuğunu biliyor musunuz? Bir tek mevzu cinsellik olunca, tek cevapla yetinemeyen erkekler için birazcık daha açıklayıcı tabirler kullanmayı deneyin. Mesela muhteşemdi, inanılmazdı, hayatımda yaşadığım en iyi orgazmdı, sen beni delirtiyorsun şeklinde… Erkekleri etkileyen sözler söylemek, coşku ve mutluluğu artılır. İlişkiyi sonlandırmak yada sonsuza kadar o adamı yataktan soğutmak istiyorsanız; yüzüne alaycı bir halde gülümseyip, “daha iyilerini de görmüştüm canım” da kabul edebilirsiniz normal olarak…

SIMILAR ARTICLES

NO COMMENTS

Leave a Reply