Evlenme Programlarının Gözdesi Hanife Terkedildi

Senelerdir izdivaç programına kamp kuran ve bir türlü aramış olduğu eşi bulamayan Hanife, ikinci kez talih verdiği Serkan’la da amacına ulaşamadı.

Yıldız TV ekranlarında Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında uzun süredir koca arayan Hanife, gene amacına ulaşamadı.

YENİDEN BİR ARAYA GELMİŞLERDİ

Bir küsüp, bir barışan Hanife ve Serkan çifti, şok ayrılık sonucu ile herkesi şaşırttı. Serkan, sebepsiz çekip gitmesinin arkasından geri dönen Hanife’ye ikinci bir talih vermiş, ikili tekrardan bir araya gelmişlerdi.

AYRILIK RÜZGARLARI ESTİ

Bir süredir beraber olan çiftin günlerdir aralarında esen soğuk rüzgarlar bugün ayrılık sonucu ile noktalandı. Serkan, Hanife’yi tekrardan sevmek için çaba gösterdiğini; fakat başaramadığını söylereyken, Hanife’nin mutsuz olduğu gözlendi.

NELER YAŞANACAĞI MERAK KONUSU

Tüm Türkiye’nin konuşmuş olduğu Hanife ve Serkan çifti yollarını ayırırken, ilerleyen günlerde neler yaşanacağı ise merak mevzusu oldu.

Yazar: Merve Öztürk

İzmir 9 Eylül Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan yazarımız tam zamanlı olarak habera.org haber sitesinde baş editör olarak görev yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir