Ferman Toprak Kaset Dolandırıcılığını Açıkladı

Kaset çıkarma bahanesiyle insanların dolandırıldığını söyleyen Buyrultu Toprak, ‘Sana kaset yapacağız’ sözleri verilerek, albüm meydana getirecek insanlardan büyük paralar alındığını fakat ortaya çıkan ürünün oldukca ucuz paralara yapım edildiğini belirtti.

4 DAİRE PARASI HARCADIM

İlk kasedini çıkarabilmesi için kendisinden 4 ev değerinde para alındığını açıklayan Toprak, ‘Dolandırıldım doğal. Unkapı diye kurtkapanına düştük. 4 tane daire parası gitti. Örneğin 2 milyon aldılar, 10 bin liralık albüm yaptılar’ dedi.

DOLANDIRICILAR VAR

Meşhur müzisyen müzik piyasasında dolandırıcıların bulunduğunu da belirtti: ‘O parayı aldıktan sonrasında ortadan kayboluyorlar, ne klibiniz bir yerde dönüyor. Ne medya önüne çıkabiliyorsunuz. Albüm 2 gün sonrasında tutmadı diyorlar. Ben de hırslandım dedim ki bu iş bu şekilde olmadı. İstanbul’un en meşhur mekanı neresiyse adımı oraya altın harflerle kazıtıp sayısız albüm yapacağım dedim.’

ŞANSINIZ NEREDE DÖNDÜ?

Meşhur olma öyküsünü de özetleyen Toprak; ‘Ben Etiler’de sahne almaya başladım. Mekana gidip gelirken sahneye çıkanlar bana olanak tanıdı. Bana o süre masan gel hazır diyenler şimdi yanımda çalışıyor’ dedi.

Yazar: Merve Öztürk

İzmir 9 Eylül Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan yazarımız tam zamanlı olarak habera.org haber sitesinde baş editör olarak görev yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir