Mustela Maternite ile Çatlaklara Elveda

Mustela Maternite ile Çatlaklara Elveda

0 122 views

Mustela Maternite

80181_7gxgynag76p9cnmi

Mustela kremin faydaları saymakla bitmiyor. Mustela markasının anne serisi için özel olarak geliştirdiği Maternite serisinde birçok ürün bulunmaktadır. İlk olarak gebeler ve anneler için özel olarak formüle edilmiş olan çatlak öncesi kremi hakkında bilgiler vereceğiz. Doğal içerikleri sayesinde vücutta oluşacak çatlakların önlenmesine yardımıc olan bu ürün sayesinde ciltteki gerginlik hissi yok edilir ve cildin güçlenmesi sağlanabilmektedir.

Mustela anne serisinin çatlak öncesi yağları da oldukça tavsiye edilen ürünlerden biridir. Doğal içerikleri sayesinde ve içeriğinde bulunan avokado yağı ve nar yağının da etkisiyle cildin beslenmesini ve ayrıca esnekliğini korumasına yardımcı olur. Bununla birlikte cildin yumuşamasını da sağlamaktadır. Mustela Maternite serisinin bir diğer ürünü de etkinliği test edilen çatlak serumudur. Aktif içerikler ve vitaminleri sayesinde oldukça başarılı bileşimlere sahip olan bu üründe ciltteki gerginlik hissini rahatlatmakta ve cildin elastikiyetini korumaktadır. Bununla beraber cilt kalitesini de artırmaktadır. Mikro besleyiciler sayesinde de cildin yeniden canlanmasında etkin bir şekilde rol oynayabilmektedir. Tüm dermatolojik testlerden geçirilen bu ürünler, anneler için oldukça idealdir. Kullanımı; 2 ay süresince sabah ve akşam olmak üzere uygulayabilirsiniz. Markanın rahatlatıcı ve nemlendirici özelliği ile ürettiği bir diğer ürün olan Balsam, bileşiminde bulunan içerikler sayesinde cildin yatışmasını sağlamaktadır. Ciltteki gerginliği yok eden ürün sayesinde ciltte yumuşaklık hissi oluşmakta ve uzun süreli nemlendirme özelliğine de sahiptir. Cilt tarafından kolayca emilir ve esnekliğini geri kazanmasına da yardımcı olmaktadır.

Mustela Maternite serisinin bir diğer ürünü de rahatlatıcı bacak jelidir. Bacaklarınızda oluşabilecek yorgunluk hissinin giderilmesini destekleyen bu ürün ayrıca cildi çok kısa bir sürede rahatlatmaktadır. Tüm ürünlerde olduğu gibi rahatlatıcı bacak jelinde de bitkisel içerikler mevcuttur ve tüm dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Ayrıca doğum öncesi ve sonrası dönemlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Alerji riski en düşük düzeyde üretilmiş ve test edilmiştir. Ürünü buzdolabında saklamanız tavsiye ediliyor. Mustela nın bu serisinde ayrıca vücut toparlanmasını destekleyici jel ve göğüs toparlanmasını destekleyici serum da bulunuyor. Bu ürünleri kullanarak cildiniz ve göğüsleriniz için en kaliteli ve etkili bakımı yapabilirisiniz.

SIMILAR ARTICLES

0 70 views

0 182 views

NO COMMENTS

Leave a Reply