Örnek Hayvan Sevgisi

Örnek Hayvan Sevgisi

0 71 views

Köpeklere genel anlamda insanoğlunun en iyi arkadaşı derler, fakat ya bebekler? Chicago’lu fotoğrafçı anne Ivette Ivens, kendi oğlu Dilan ile aynı gün doğan Fransız buldogu köpeği gördüğünde bunun bir işaret bulunduğunu anlamıştı. “Farley’in doğum tarihini gördüm ve bunu alınyazısı bulunduğunu düşündüm” diyor Ivette.

Ufak buldog yavrusu Farley, aileye ortalama beş ay ilkin katıldı ve o zamandan beri Dilan’ı devamlı takip ediyor. “Inanırım ki Dilan ikisinin de aynı türden olduklarını düşünüyor, bundan dolayı ikisi de aynı seviyede hareket ediyorlar ve her şeyi çiğnemekten hoşlanıyorlar” diyen Ivette Ivens, bebeğiyle oğlunun ilişkisini bu şekilde özetliyor.

Farley’nin oldukça sabırlı bir bebek bulunduğunu söyleyen anne, küçük köpeğin uyurken bebeği uyandırmamak için horlamamaya çalıştığını konu alıyor.

Bu arkadaşlığın ne kadar şefkatli, karşılıksız ve saf bulunduğunu çekmiş olduğu fotoğraflarla ortaya koyuyor Ivette Ivens.

Bebeğinin oldukça rahat ve sakin bulunduğunu söyleyen anne, Farley’nin Dilan’ı devamlı güldürdüğünü belirtiyor.

Hatta küçük köpek, Dilan’ın yiyecek yerken etrafa saçmış olduğu yiyecekleri bile temizliyor ve Dilan ağlarsa boynunu yalayıp onu güldürüyor.

Kaydet

Kaydet

SIMILAR ARTICLES

0 183 views

0 122 views

NO COMMENTS

Leave a Reply