Paris Hilton Seks Kasedi

Paris Hilton 1981 doğumlu Amerikalı bir model ve oyuncudur. Ek olarak Hilton otellerinin varisidir. Sevgilisi Rick Solomon tarafınca çekilen Paris Hilton seks kasetleri ile adını dünyaya duyurmuştur. Ağustos 2006 senesinde bir müzik albümü çıkarmıştır.

Tv reklamlarında boy gösteren Paris Hilton, Forbes Dergisi’nin haberine gore 2003-2004 içinde ortalama 2 milyon dolar, 2004-2005 arasındaysa 6,5 milyon dolar kazanmıştır.

Sadece yukarıda da bahsettiğimiz benzer biçimde Paris Hilton’un bu kadar tanınıt olmasını elde eden yegane sebep

paris hilton seks kasedi
paris hilton cinsellik kasedi

internete düşen “1 Night In Paris” adlı cinsellik kasedi oldu. Bu filmleri bilerek ve isteyerek çeken Paris’in şu anda dört tane porno diye nitelendirebileceğimiz videosu internette bulunaktadır. Çoğu zaman otel odalarında çekilmiş olan bu filmlerde herhangi bir halde gizli çekim yapılmamış kamera odanın ortasına kurularak kayıt yapılmıştır.

Cinsellik kasedi olan ünlüler kervanına katılan Paris Hilton bu mevzuyla ilgili olarak o kasetten milyon dolara kazanmıştır şeklindeki iddialarla ilgili olarak; “O kasetten tek kuruş bile kazanmadım.” şeklinde açıklamada bulunmuştur.

2002 senesinde modellik icra eden Jason Shaw ile nişanlanan Hilton, ondan 2003 senesinde ayrıldı ve 29 mayıs 2005’de babası armatörlük icra eden Yunanlı Paris Latsis ile nişanlandı. Fakat 1 ekim 2005’de beş ay devam eden ilişkilerine noktayı koydular. Kısa süre sonrasında gene bir Yunan armatörün oğlu olan Stavros Niarchos III ile görüşmeye başladı fakat 2 mayıs 2006’da bu ilişkisinin de bitirdiğini deklare etti

Kaydet

Bir Cevap Yazın